Systemy kratowe BKR

BKR – Systemy kratowe

Podstawową funkcją kraty jest zabezpieczenie obiektu przy jednoczesnej możliwości prezentacji witryn sklepowych, zape-wnienia właściwej wentylacji w pasażach handlowych i garażach podziemnych.

Może być montowana zarówno w obiektach będących w trakcie budowy, jak i w już istniejących budynkach. Sterowana jest za pomocą przełącznika lub podnoszących komfort obsługi urządzeń sterujących.

Rolowana krata Aluprof to bezpieczne rozwiązanie. Standar-dowo wyposażona jest ona w poniższe rodzaje zabezpieczeń: – zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza (hamulec bezpieczeństwa), – zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się kratą (kontaktowy czujnik bezpieczeństwa w listwie dolnej lub układ fotokomórek), – elektroniczny czujnik przeciążeniowy lub – mechaniczny wyłącznik ciągniony uniemożliwiają wciągnięcie kraty, – awaryjny ręczny system otwierania kraty.

Zgodnie z obowiązującymi normami krata zwijana standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przeciwspadowe. Może być doposażona w zabezpieczenie przed przygnieceniem podczas zamykania, przed podniesieniem oraz w zestaw fotokomórek.

Nasza siedziba w Gliwicach :
KONTAKT

Adres:
Kozielska 207, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon:
+48 32 270 74 74
+48 605 551 489

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek · 07:30–18:00
Sobota · 07:30–13:00

KONTAKT

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wybierz:

Ślusarka aluminiowaRoletyBramy garażoweBramy przemysłoweKraty rolowaneOsłony zewnętrzneOsłony wewnętrzneDla architektaPłatnościInne

Treść wiadomości