Łamacze światła – Salon Mercedes-Benz w Świerklanach

Łamacze światła

Z przyjemnością pragniemy poinformować o realizacji gdzie zainstalowane zostały łamacze światła.

Otwarcie nowego salonu i serwisu Mercedes-Benz Inter-Car Rybnik mieszczącym się w Świerklanach przy autostradzie A1 obok węzła Świerklany.

łamacze światła

Nasza firma była odpowiedzialna za wykonanie, dostawę i montaż łamaczy światła na tym obiekcie. Łamacze zostały rozmieszczone w układzie poziomym na wysokości dachu budynku i są podtrzymywane przez system stalowych dźwigarów. Łamacz światła jest wysoce wydajnym zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym, który może jednocześnie służyć jako ozdobny element architektoniczny budynku. Lamele są wykonane z ekstrudowanego aluminium, zapewniając lekkość i dużą wytrzymałość konstrukcji. Łamacz światła jest doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie bryły architektonicznej budynku oraz znaczne zredukowanie zużycia energii przeznaczonej na klimatyzowanie pomieszczeń.

łamacze światła

„Wybudowaliśmy ten obiekt, aby móc Państwa jak najlepiej przyjąć i zapewnić najwyższe standardy obsługi. Nasze produkty, w znaczeniu zarówno nowych pojazdów “z gwiazdą” jak i oryginalnych części zamiennych oraz kompleksowych usług serwisowych, nie mają sobie równych. Odwiedzając nas możecie Państwo przyjrzeć się bogatej ofercie pojazdów oraz skorzystać z jazd próbnych. W salonie prezentujemy w ciągłej ekspozycji szeroką gamę modeli, którą nieustannie wzbogacamy o najnowsze osiągnięcia Mercedes-Benz.” – można dowiedzieć się z oficjalnej witryny internetowej salonu.

łamacze światła

Nasza siedziba w Gliwicach :
KONTAKT

Adres:
Kozielska 207, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon:
+48 32 270 74 74
+48 605 551 489

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek · 07:30–18:00
Sobota · 07:30–13:00

KONTAKT

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wybierz:

Ślusarka aluminiowaRoletyBramy garażoweBramy przemysłoweKraty rolowaneOsłony zewnętrzneOsłony wewnętrzneDla architektaPłatnościInne

Treść wiadomości