Pergole aluminiowe – zadaszenia tarasu

Pergole

Pergole aluminiowe – nowoczesna, prosta i praktyczna forma zadaszenia tarasu oparta na ruchomych panelach aluminiowych umożliwia płynna regulację nasłonecznienia tarasu.

 • ALGARVE®
  zadaszenie, które skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, stwarzając komfortowe warunki do wypoczynku.
 • ALGARVE ROOF®
  otwierane zadaszenie, które skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz opadami deszczu. Aluminiową pergolę możesz zamontować nad tarasem, balkonem czy też wejściem. Steruj wygodnie stopniem otwarcia lameli za pomocą dołączonego pilota.
 • AZORE®
  to komfortowa osłona przed słońcem i deszczem, która zapewni  niezakłócony relaks z rodziną lub przyjaciółmi na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.
 • BASIC
  Konstrukcja oferowana jest standardowo w kolorze srebrnym, białym. Kolory niestandardowe z palety RAL po potwierdzeniu ich dostępności przez producenta.
 • CAMARGUE®
  innowacyjne zadaszenie z ruchomym dachem, które zintegrowane
  z wiatroszczelnymi ekranami, przesuwnymi szklanymi ścianami oraz ruchomymi panelami stworzy stylowe miejsce towarzyskich spotkań
 • LAGUNE®
  rozwiązanie, które z Twojego tarasu uczyni komfortową strefę mieszkalną, osłoniętą przed deszczem, wiatrem, nadmiernym nasłonecznieniem i chłodem.
 • LAPURE®
  to minimalistyczna, lekka i stylowa osłona, która skutecznie ochroni taras przed słońcem i deszczem.
 • SKYE®
  najnowsza i najbardziej ekskluzywna pergola Renson, której dach składa się z obrotowych, całkowicie rozsuwanych aluminiowych lameli, dających schronienie przed słońcem, deszczem i wiatrem przez cały rok.
 • SOLID oraz SOLID SB
  Nowa pergola Solid to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia.
 • TOSCANE®

  stylowe, eleganckie i modułowe zadaszenie tarasu z przesuwnym składanym dachem, które chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem i wiatrem

  Wytłaczane aluminiowe łopatki obracają się do 150 ° i pozwalają Ci zdecydować jak dużo promieni słonecznych i wentylacji potrzebujesz.
  Po zamknięciu, łopatki tworzą wodoszczelny dach wyposażony w system rynnowy z odprowadzeniem wody do kolumn.

  Biorąc pod uwagę jej elegancki, lekki design i dostępność w pełnym zakresie kolorów z palety RAL, Pergola aluminiowa Algarve®, Camargue®
  pasuje do każdego stylu budynku: współczesnego, tradycyjnego lub nowoczesnego.

  Zapewniają komfort na trzech poziomach:

  • dopływ świeżego powietrza i ochrony przed wiatrem i deszczem Zapewnienie komfortu fizycznego.

  • Wiatr i promienie słoneczne Zapobiega przegrzaniu i wychłodzeniu poprzez zapewnienie komfortu cieplnego.

  • Przód i boki mogą być zamknięte za pomocą przesłon przezroczystych takich jak przesuwne panele szklane czy Screan dzięki którym nie tracimy kontaktu wzrokowego z otoczeniem.

Nasza siedziba w Gliwicach :
KONTAKT

Adres:
Kozielska 207, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon:
+48 32 270 74 74
+48 605 551 489

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek · 07:30–18:00
Sobota · 07:30–13:00

KONTAKT

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wybierz:

Ślusarka aluminiowaRoletyBramy garażoweBramy przemysłoweKraty rolowaneOsłony zewnętrzneOsłony wewnętrzneDla architektaPłatnościInne

Treść wiadomości