Realizacje – żaluzje fasadowe, łamacze światła

Przedstawiamy przykładowe realizacje produktów wykonanych przez naszą firmę Krajewski u klientów. Oferujemy profesjonalny montaż rolet zewnętrznych montowanych na mur, zintegrowanych, żaluzji fasdowych, bram garażowych/przemysłowych. Montaż wykonywany jest przez fachowe, certyfikowane przez producentów ekipy montażowe. Montaż dokonywany jest przez nas w uzgodnieniu z klientami i dostosowany do ich indywidualnych życzeń.
Zakupione produkty dostarczamy na miejsce montażu własnym transportem firmowym*. Na zakupione u nas produkty dajemy wieloletnią gwarancję oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Naszym celem jest dostarczenie produktu, który spełni wszelkie oczekiwania klienta.

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW.

Żaluzje fasadowe to najbardziej stabilna konstrukcja aluminiową wśród żaluzji fasadowych. Poszczególne lamele na krawędziach wyprofilowane są w okrąg, co zapewnia im większą sztywność. Zastosowanie odpowiednich sterowników i napędów umożliwia swobodną regulację dostępu światła do pomieszczenia w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.

Łamacze Światła to skuteczny zewnętrzny system przeciwsłoneczny, wzbogacający architektonicznie bryłę budynku. Ich zadaniem jest rozpraszanie światła słonecznego, wpadającego przez szyby do wewnątrz.

Realizacje:

Z przyjemnością pragniemy poinformować o otwarciu nowego salonu i serwisu Mercedes-Benz Inter-Car Rybnik mieszczącym się w Świerklanach przy autostradzie A1 obok węzła Świerklany.

Realizacje - żaluzje fasadowe, łamacze światła
Salon Mercedes-Benz w Świerklanach

 

W dniu 30 marca 2012 r. otwarto nowy, specjalistyczny magazyn przystosowany do składowania wyrobów stalowych. Inwestorem jest Śląskie Centrum Logistyki SA w Gliwicach, projekt wykonał Atelier 7 Sp. z o.o., realizacja Martifer Konstrukcje Sp. z o.o. Magazyn został wybudowany w bardzo krótkim czasie 7 miesięcy.

Żaluzje fasadoweNowy magazyn w Śląskim Centrum Logistyki otwarty

 

Pod koniec ubiegłego roku nastąpiło uroczyste otwarcie i prezentacja nowej stacji pogotowia ratunkowego przy ul. Konarskiego w Gliwicach. To obiekt na miarę XXI wieku, najnowocześniejszy w regionie i jeden z najnowocześniejszych w kraju. To nieoceniona pomoc w walce o ludzkie życie. 

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gliwicach

 

Nowe budynki służące obsłudze turystów w miejscu urodzenia Chopina są naturalną kontynuacją zrewaloryzowanego parku. Projektant Bolesław Stelmach połączył współczesne wzorce kształtowania obiektów publicznych z idealizacją polskiej wsi i przyrody.

Rozbudowa Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli

Nasza siedziba w Gliwicach :
KONTAKT

Adres:
Kozielska 207, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon:
+48 32 270 74 74
+48 605 551 489

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek · 07:30–18:00
Sobota · 07:30–13:00

KONTAKT

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wybierz:

Ślusarka aluminiowaRoletyBramy garażoweBramy przemysłoweKraty rolowaneOsłony zewnętrzneOsłony wewnętrzneDla architektaPłatnościInne

Treść wiadomości