Kontakt – zadzwoń już teraz po najlepszą wycenę!

Kontakt

Firma KRAJEWSKI Grzegorz Krajewski

ul. Kozielska 207 44-100 Gliwice

NIP: 631 102 07 69
REGON: 272076877

nr konta:
03 1600 1172 0002 3307 6009 6001

nr konta walutowego:
IBAN PL45 1600 1172 0002 3307 6009 6021
SWIFT: PPABPLPK

tel./fax. 32 270 74 74
tel. +48 605 551 489
e-mail:krajewski@krajewski.pl

godziny otwarcia:
pon – pt: 7.30 – 18.00
sobota: 7.30 – 13.00

grudzień, styczeń oraz luty:
pon – pt: 7.30 – 17.00

Na email odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, nie dłużej niż 48h.


CENTRALA

Centrala – Gliwice:
krajewski@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74
fax. 32 270 74 74 (wew. 6)

Telefon komórkowy-stacjonarny:
+48 605 551 489

Główna księgowa:
Katarzyna Sorotnik
k.sorotnik@krajewski.pl

Przygotowanie produkcji:
Barbara Potocka
b.potocka@krajewski.pl  


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Doradca klienta :
Sylwia Cichoń
s.cichon@krajewski.pl
detal@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74 (wew. 1)

Doradca klienta :
Agnieszka Janke
a.janke@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74 (wew. 1)

Doradca klienta:
Iwona Kucharska
i.kucharska@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74 (wew. 2)

Doradca klienta:
Renata Stępień
r.stepien@krajewski.pl
hurt@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74 (wew. 2)

Doradca techniczno-handlowy:
Damian Skorupski
d.skorupski@krajewski.pl
tel. 693 174 114

Doradca techniczno-handlowy:
Waldemar Janota
w.janota@krajewski.pl
tel. 601 919 192

Doradca techniczno-handlowy:
Rafał Rutkowski
r.rutkowski@krajewski.pl
tel. 603 888 448


DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

Sprzedaż zagraniczna:
export@krajewski.pl

Doradca klienta zagranicznego:
Izabela Raniowska
i.raniowska@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74 (wew. 3)


DZIAŁ ŚLUSARKI ALUMINIOWEJ

Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe:
slusarka@krajewski.pl

Technolog produkcji:
Krzysztof Fabiański
k.fabijanski@krajewski.pl
tel. 601 505 939

Projektant:
Ewa Porębska
e.porebska@krajewski.pl
tel. 601 517 040

Projektant:
Antoni Skupnik
a.skupnik@krajewski.pl
tel. 693 174 097

Doradca techniczno-handlowy:
Piotr Piecuch
p.piecuch@krajewski.pl
tel. 601 420 188


DZIAŁ MONTAŻU

Kierownik montażu:
Walter Czech
montaz@krajewski.pl
tel. 691 381 301


PRODUKCJA

Kierownik produkcji:
Krzysztof Bartkowiak
k.bartkowiak@krajewski.pl
tel. 603 449 772


SERWIS

Serwis:
serwis@krajewski.pl
tel. 32 270 74 74

 


FIRMA KRAJEWSKI

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW !
ZAPRASZAMY

Nasza siedziba w Gliwicach :
KONTAKT

Adres:
Kozielska 207, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon:
+48 32 270 74 74
+48 605 551 489

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek · 07:30–18:00
Sobota · 07:30–13:00

KONTAKT

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Wybierz:

Ślusarka aluminiowaRoletyBramy garażoweBramy przemysłoweKraty rolowaneOsłony zewnętrzneOsłony wewnętrzneDla architektaPłatnościInne

Treść wiadomości